דף בית 16 סיבות טובות לבוא לרמלה


1. ציונות בלב הארץ

מה יותר חשוב להתנחל בלבבות או להתנחל בארץ? ברמלה אפשר גם וגם. כאן עצם המגורים מהווים חשיבות ציונית במעלה עליונה. והחיכוך היום יומי עם הציבור הרחב מייצרת אפשרות לעשיה כמעט בכל רגע. בעצם רמלה היא התנחלות אקטיבית בלב ובארץ- במרכז הארץ!

2. קהילה

קהילת הגרעין ברמלה מונה מעל ל-80 משפחות. משפחות צעירות לצד ותיקות מהוות קהילה תוססת ואורגנית, המפתחות עשיה כלפי חוץ לצד טיפוח חיי קהילה מגוונים. כחלק מהווי הקהילה קיימים שני מרכזי תפילה המהווים מוקד חברתי. בית הספר והגנים מחברים את כל חלקי הקהילה יחד עם הציבור הרחב לקהילה אחת גדולה.

3. חינוך

רמלה כעיר מסורתית מבורכת בשלושה בתי ספר ממ"ד ועוד בעשרות גנים דתיים, לגרעין עמיחי רמלה מסגרות חינוך המותאמות לכל גיל, פעוטונים גני ילדים בית ספר, ישיבה תיכונית, ישיבת הסדר של הרב הנדלר, כולל ערב, שיעורי תורה משפחה לשנים ולגברים.

4. עשיה ייחודית

ברמלה העשיה משלבת בין יישוב הארץ בצורה אקטיבית, לצד תרומה לקהילה ופעילות לזהות יהודית. ישנם אזורים בהם יש חשיבות עליונה לרכישת בתים וגאולת קרקעות. וישנם אתגרים של חינוך, חיזוק מסורת ישראל, ועבודת פנים אל פנים עם הציבור. כל אחד מקהילת הגרעין מוצא את המקום המתאים לו מבחינת מקום המגורים, סגנון העשיה והיקפה.

5. דיור אטרקטיבי

העיר רמלה מציעה מגוון אפשרויות דיור להשכרה או לרכישה במחירים זולים מאוד ביחס לאזור המרכז. בעיר ישנם שכונות חדשות ביותר לצד שכונות ותיקות ומתחדשות. מחירי הדיור משתנים בהתאם לאזור המגורים ואיכות הנכס. ניתן לקבל הסבר מורחב בהתקשרות עם ועדת קליטה.

6. מיקום מנצח

רמלה היא אמנם עיר שקטה ורגועה. אך היא ממוקמת במקום מרכזי ובסמוך לצירי תנועה ומרכזי תעסוקה רבים. העיר צמודה לכביש 431 וציר 40. וסמוכה לנתב"ג, לכביש 6 ולכביש מס' 1. תל אביב במרחק נסיעה של 15 דקות וירושלים 30 דקות בלבד.

שכונות ברמלה


שכונת עמישב- 18 משפחות

שכונת השופטים / הולנד הקטנה – 8 משפחות

מגדלי גינדי -2 משפחות


קרית האומנים- 5 משפחות

יוספטל- 45 משפחות

נווה דוד – 10 משפחות
אז בואו נדבר
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *